Latja.lv STIPENDIJA STIPRAJIEM – PACĒLUMS UZ PAISUMA - Latja.lv
previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

STIPENDIJA STIPRAJIEM – PACĒLUMS UZ PAISUMA

 


STIPENDIJA STIPRAJIEM – PACĒLUMS UZ PAISUMA!

Kam: Stipendiju konkursā var pieteikties Latvijas Jūras akadēmijas, Liepājas Jūrniecības koledžas studenti, kā arī citu Latvijas augstskolu studenti.

Stipendiju skaits: 20 stipendiāti

Stipendijas apmērs: 200 EUR mēnesī

Laika periods: 2020.gada 1.februāra līdz 2020.gada 30.jūnijam (5 mēneši)

Pieteikšanās termiņš: 2020.gada 27.janvārim

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem saskaņā ar Nolikumu jāiesniedz dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa Pieteikuma veidlapa, kā arī jāpievieno motivācijas vēstule, sekmju izraksts un fotogrāfija (ko mecenāts vēlēsies publicēt savā gada grāmatā).

Stipendijas pieškirs studentiem, kuri ir sekmīgi un to vidējais sekmju vērtējums ir ne mazāks par septiņi. Prioritāri tiks izraudzīti studenti, kuri auguši daudzbērnu ģimenēs, ar vienu vai bez vecākiem vai nāk no maznodrošinātām ģimenēm. Tādejādi LJIPAF, LJA un Vītolu fonds atbalsta talantīgākos un garā stiprākos jaunos speciālistus, ticot viņu izaugsmei.

Dokumenti var tikt iesniegti personīgi Latvijas Jūras akadēmijā, Flotes ielā 12, k-1, 407.kabinetā, Rīgā, LV-1016 vai elektroniski, parakstot pieteikumu ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot dokumentu kopumu uz elektronisko adresi: jurniecibasfonds@latja.lv

Stipendiju konkurss tiek īstenots sadarbībā ar:

 

 

© 2017 - 2023 Latvijas Jūras akadēmija