next arrow
Shadow
Slider

XXIX Universiādes turnīrā telpu futbolā LJA komanda izcīna II vietu

Telpu futbola svētku ietvaros tika aizvadītas medaļu spēles XXIX Universiādes turnīrā. Finālmačā Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolas [ISMA] futbolisti ar 3:2 pieveica Latvijas Jūras akadēmijas [LJA] komandu.
Iepriekšējā gada čempionu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas [LSPA] studenti dramatiskā pusfinālā tikai pēcspēles sitienu sērijā piekāpās LJA komandai. Citā pusfinālā ISMA ar 4:1 sakāva Transporta un sakaru institūta [TSI] komandu, trīs vārtus gūstot ukraiņu spēlētājiem.
Spēlē par 3. vietu TSI diezgan pārliecinoši pieveica LSPA vienību. Trīs vārtus 5:2 uzvarā guva Marks Petunovs, bet vēl pa vienam golam Maksimam Ņeverovskim un Viktoram Baikovam. Finālmačā ISMA ātri iekrāja trīs vārtu pārsvaru pār LJA. Divus vārtus guva ukrainis Jevgeņijs Prokopovs, bet 3:0 panāca Ņikita Škeņevs. Jābilst, ka mača sākumā neliela savainojuma dēļ laukumu bija spiests atstāt Latvijas nacionālās izlases un LJA komandas spēlētājs Aleksandrs Kuļešovs.
Pie negatīva rezultāta jūrnieki negrasījās padoties un otrā puslaika sākumā Aleksejs Remizovs vienus vārtus atguva. Savus otros vārtus LJA guva pamatlaika pēdējā minūtē, ar precīzu sitienu izceļoties Vitālijam Skrockim. Atlikušajās 20 sekundēs ISMA pieturēja bumbu un izcīnīja Universiādes čempionu titulu.
Par turnīra labāko vārtsargu sacensību organizatori atzina TSI komandas spēlētāju Gļebu Suranovu. Viņa komandas biedrs Maksims Ņeverovskis ar 14 vārtu guvumiem kļuva par Universiādes labāko bombardieri. Labākā trenera balvu savāca LSPA vadītājs Kristaps Slaidiņš, bet par labāko spēlētāju tika atzīts LJA students Pāvels Kočetkovs.