Latja.lv Naftas noplūdes reaģēšanas spējas uzlabošana Baltijas jūras reģionā (OIL SPILL) - Latja.lv
previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Naftas noplūdes reaģēšanas spējas uzlabošana Baltijas jūras reģionā (OIL SPILL)

Projekta numurs: 102

 

Naftas noplūdes reaģēšanas spējas uzlabošana

Baltijas jūras reģionā (OIL SPILL)

 

 No 2019.gada janvāra Latvijas Jūras akadēmija īsteno INTERREG Baltijas jūras reģiona programmas 3.prioritātes “Transports” 3.3. aktivitātes “Kuģošanas drošība” projektu OIL SPILL ar mērķi, veicināt sadarbību starp iestādēm un brīvprātīgajiem, stiprinot naftas noplūdes reaģēšanas spējas Baltijas jūras reģiona valstīs – atbildīgajās ministrijās, operatīvajās iestādēs, nevalstiskajās organizācijās, universitātēs un naftas ķīmijas rūpniecībā. Sagaidāmais rezultāts ietver administratīvo procedūru izstrādi un pārrobežu saskaņošanu, juridisko jautājumu skaidrojumu un starpvalstu praktisko apmācību organizēšanu profesionāļiem un brīvprātīgajiem.

Projektā piedalās 13 partneri no Somijas, Zviedrijas, Dānijas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas. Projekts turpināsies līdz 2021.gada jūnijam.

Kopējai budžets 2 050 000 EUR, no tiem 1 610 000 EUR finansē Eiropas Savienības Teritoriālās sadarbības programmas INTERREG Baltijas jūras reģiona programma.

Vairāk lasiet projekta interneta vietnē: https://projects.interreg-baltic.eu/projects/oil-spill-189.html un programmas mājas lapā: https://projects.interreg-baltic.eu/projects/oil-spill-189.html#information

 

Finansējuma saņēmējs – Latvijas Jūras akadēmija

 

© 2017 - 2021 Latvijas Jūras akadēmija