previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

SIA LSC PRAKTISKO IEMAŅU VEICINĀŠANAS STIPENDIJA

 
 

 

Kam: Stipendiju konkursā var pieteikties Latvijas Jūras akadēmijas un Liepājas Jūrniecības koledžas studenti, sākot no 2. kursa, kuri ir izgājuši jūras praksi uz SIA “LSC” pārvaldībā esošiem kuģiem.

Skaits: 10 stipendiāti.

Apmērs: 200 EUR mēnesī.

Laika periods: no 2019. gada 1.novembra līdz 2020. gada 30.aprīlim (kopā 6 mēneši).

Pieteikšanās termiņš: 2019.gada 25.oktobris.

Mecenāts: SIA “LSC”.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem saskaņā ar Nolikumu jāiesniedz dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa Pieteikuma veidlapa, kā arī jāpievieno kapteiņa novērtējuma vēstule, sekmju izraksts un motivācijas vēstule (kurā ieteicams ietvert informāciju par pretendenta dzīves mērķiem un plāniem, norādīti iemesli, kādēļ pretendents ir īstais kandidāts stipendijas iegūšanai, kādēļ nolēmi kļūt par jūrnieku, kādēļ izvēlējies tieši LSC par savu prakses vietu, aprakstītas pretendenta prasmes un spējas, kuras varētu dot ieguldījumu jomas attīstībā).

Dokumenti var tikt iesniegti personīgi Latvijas Jūras akadēmijā, Flotes ielā 12, k-1, 407.kabinetā, Rīgā, LV-1016 vai elektroniski, parakstot pieteikumu ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot dokumentu kopumu uz elektronisko adresi: info@latja.lv.

 

Vairāk informācijas: http://lscgroup.lv/lv/karjera/stipendija/

 

Stipendiju konkurss tiek īstenots sadarbībā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda darbības programmas Inovācijas granti studentiem, projektu “Inovāciju granti jūrniecības nozarē studējošiem” Nr. 1.1.1.3/18/A/006

Konkursa rezultāti tiks paziņoti 2019.gada 31.oktobrī. 

© 2017 - 2020 Latvijas Jūras akadēmija