previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

LSC izsludina pieteikšanos stipendijām topošajiem jūrniekiem

 

LSC izsludina pieteikšanos stipendijām topošajiem jūrniekiem

 Šogad, jau ceturto gadu pēc kārtas SIA “LSC” izsludina pieteikšanos stipendijai topošajiem jūrniekiem. Stipendijas mērķis  paliek nemainīgs – atbalstīt topošos jūrniekus un veicināt jūrniecības izglītību Latvijā,  Stipendija tiks piešķirta sešiem topošajiem jūrniekiem, šogad nodrošinot divu veidu stipendijas – stipendiju un zelta stipendiju. Stipendijas apmērs ir līdz 300 eiro mēnesī, zelta stipendijas apmērs ir līdz 350 eiro. Stipendijas katru gadu piešķir sešiem studentiem uz laika periodu līdz 15 mēnešiem. Stipendiju piešķiršanu atbalsta Vītolu fonds un tām pieteikties būs iespējams no 29. jūnija līdz 13.jūlijam tiem topošajiem jūrniekiem, kuri izgājuši jūras praksi uz kāda no LSC tehniskajā pārvaldībā esošajiem kuģiem.

“Mēs esam priecīgi, ka arī šogad varam piešķirt stipendijas tiem, kuri par savu nākotnes profesiju ir izvēlējušies jūrniecību un sekmīgi piepilda savu sapni. Mums aug motivēta jaunā maiņa un tas ir ļoti nozīmīgi tādā nozarē kā jūrniecība, kur labi kadri nosaka gandrīz visu,” komentē SIA “LSC” valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups

“Šogad ieviesām jauninājumu – zelta stipendiju, lai vēl vairāk atbalstītu un motivētu mūsu izcilākos studentus, kuri sevi pierādījuši kā jauni profesionāļi, izejot praksi uz mūsu flotes kuģiem, kā arī sasnieguši ļoti labus rādītājus mācībās. Iepriekšējie gadi pierāda, ka mūsu sniegtais atbalsts jauniešiem palīdz vairāk fokusēties un veltīt laiku tieši mācībām, kas ļoti labi atspoguļojas profesionālajā jomā,” stāsta LSC sabiedrisko attiecību un personāla vadītāja Ilze Stangaine.

Uz stipendiju var pretendēt Latvijas augstskolās un koledžās studējošie, kuri apgūst kuģa vadītāja, mehāniķa vai elektroinženieru akreditētas programmas pilna laika klātienē vai neklātienē. Stipendijai var pieteikties studenti, kuri ir pēdējo mācību gadu studenti un kuru jūras pieredze ir ne mazāk kā četri mēneši. Tāpat jābūt sekmīgi izietai un aizstāvētai jūras praksei un mācību rezultātiem jābūt 7 balles un augstākiem.

LSC stipendijām var pieteikties no 29. jūnija līdz 13.jūlijam, sīkāk par pieteikšanas kārtību un stipendijas nolikumu var iepazīties LSC mājas lapā www.lscgroup.lv

© 2017 Latvijas Jūras akadēmija