previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

LJA – EURAXESS Latvija kontaktpunktu tīkla dalībniece

 

2018.gada septembrī Latvijas Jūras akadēmija (LJA) ir iesaistījusies jaunizveidotajā EURAXESS Latvija Kontaktpunktu tīklā. 

 

EURAXESS Latvija Kontaktpunktu tīkla galvenais uzdevums ir sniegt informāciju un konsultācijas ārvalstu zinātniekiem par zinātniskās karjeras iespējām Latvijā, kā arī sniegt praktisku atbalstu mobilitātē esošajiem ārvalstu zinātniekiem un to ģimenes locekļiem, kuri vēlas strādāt un dzīvot Latvijā. Papildus, EURAXESS Latvija Kontaktpunktu tīkls nodrošina informāciju un kontaktus atbalsta saņemšanai ārvalstīs – gan Eiropā, gan pasaulē, tiem zinātniekiem, kas plāno doties izejošajā mobilitātē.

 

Plašāka informācija par EURAXESS Latvija atrodama interneta vietnē www.euraxess.lv, kas ir galvenais informācijas avots par Latviju pētnieku mobilitātes veicināšanai.

 

EURAXESS ir viena no Eiropas Pētniecības telpas iniciatīvām, kuras mērķis ir veicināt zinātnieku starptautisko un starpsektoru mobilitāti Eiropā un trešajās valstīs un atbalstīt atvērtu darba tirgu zinātniekiem. Iniciatīvas mērķa sasniegšanai Eiropas Komisija ir izveidojusi un sadarbībā ar Eiropas Savienības dalībvalstīm un sadarbības partneriem trešajās valstīs-  Ziemeļamerikā, Latīņamerikā un Karību jūras valstīs, DA Āzijā, Indijā, Ķīnā, Japānā, D-Korejā, nodrošina EURAXESS tīkla un speciāla izveidotā portāla https://euraxess.ec.europa.eu/ darbību. 

© 2017 Latvijas Jūras akadēmija