Latvijas Jūras akadēmija

  • Flotes iela 12  k – 1, Rīga, LV – 1016, Latvija
  • Tālr.: 67161125
  • Fakss: 67830138, LJA e-pasts: info@latja.lv

Kā nokļūt:

  • Autobusi – 3, 30, 36; mikroautobuss – 246, 246A  pietura “Daugavgrīvas cietoksnis”

LJA rekvizīti

  • Latvijas Jūras akadēmija
  • Reģ. Nr. 90000040638
  • Flotes iela 12 k – 1, Rīga. LV-1016
  • Nor.konts Nr. LV75TREL9150170000000
  • Valsts kase, SWIFT kods TRELLV22
 

 

Kontakti

 
Amats Vārds, uzvārds Telefons E-pasts
 Rektora v.i.  Andrejs Zvaigzne  67161122  andrejs.zvaigzne[at]latja.lv
Sekretāre Iveta Nagļa 67161125 iveta.nagla[at]latja.lv
Satversmes sapulces priekšsēdētājs Aleksandrs Gasparjans 67161124 aleksandrs.gasparjans@latja.lv
Senāta priekšsēdētājs Gundis Lauža 67161124  
Sabiedrisko attiecību speciālists Vilmārs Štalmeistars 67161127 vilmars.stalmeistars[at]latja.lv
Ārējo sakaru nodaļas vadītāja Vija Kasakovska 67161130 vija.kasakovska[at]latja.lv
Prakses plānotājs   67161131  
Prorektors Andrejs Zvaigzne 67161122 andrejs.zvaigzne[at]latja.lv
Studiju daļas vadītāja Inese Vaičikauska 67161117 inese.vaicikauska[at]latja.lv
Maģistru studiju programmas direktors Valdis Priednieks 67161114 valdis.priednieks[at]latja.lv
Studiju centrs   67161112  
Bibliotēka Lidija Cimmermane
Marija Artemjeva
67161112  
Kvalitātes vadības speciāliste Aelita Arnicāne 67161111 aelita.arnicane[at]latja.lv
Saimniecības daļas direktors Arnis Selga 67430423 arnis.selga[at]latja.lv
Jūras transporta nodaļas direktors Arnis Bankovičs 67161126 arnis.bankovics[at]latja.lv
“Jūras transports- kuģa vadīšana” programmas direktora p.i. Kristaps Lūkins 67161120 kristaps.lukins[at]latja.lv
„Ostu un kuģošanas vadība” programmas direktors Arnis Bankovičs 67161126 arnis.bankovics[at]latja.lv
KV PPP programmas koordinatore Svetlana Izmailova 67161120 svetlana.izmailova[at]latja.lv
Kuģu Inženieru nodaļas  direktors Arnis Križus 67432091 arnis.krizus[at]latja.lv
Jūras transports- kuģa mehānika” programmas direktore Jelēna Ivanova 67432091 jelena.ivanova[at]latja.lv
 „Jūras transports- kuģa elektroautomātika” programmas direktors Gundis Lauža 67161124  
KM PPP programmas koordinatore Jelēna Ivanova 67432091 jelena.ivanova[at]latja.lv
Vispārējās izglītības katedras vadītāja Vija Liepiņa 67161123 vija.liepina[at]latja.lv
Svešvalodu katedras vadītāja Marita Sausā 67161115 marita.sausa[at]latja.lv
Mācību centra direktora p.i. Natālija Koroļova 67161116 natalija.korolova[at]latja.lv
IT grupas vadītājs Jurijs Šteinmans 67161128 jurijs.steinmans[at]latja.lv
Uzņemšanas komisijas sekretāre Jelēna Ivanova 67432091 jelena.ivanova[at]latja.lv
Personāla un juridiskās daļas vadītāja Sandra Breiha 67161129 sandra.breiha[at]latja.lv
Darba aizsardzības speciāliste   67161129  
Galvenā grāmatvede Irīna Skurska 67161119 irina[at]latja.lv
Studentu dienesta viesnīcas administratore Indre Bleikša 67433342  
Jūrskolas direktors Ervīns Ruņģis 67161121 ervins.rungis[at]latja.lv

 

© 2017 Latvijas Jūras akadēmija