previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Latvijas Jūras akadēmija

  • Flotes iela 12  k – 1, Rīga, LV – 1016, Latvija
  • Tālr.: 67161125
  • Fakss: 67830138, LJA e-pasts: info@latja.lv

Kā nokļūt:

  • Autobusi – 3, 30, 36; mikroautobuss – 246, 246A  pietura “Daugavgrīvas cietoksnis”

LJA rekvizīti

  • Latvijas Jūras akadēmija
  • Reģ. Nr. 90000040638
  • Flotes iela 12 k – 1, Rīga. LV-1016
  • Nor.konts Nr. LV75TREL9150170000000
  • Valsts kase, SWIFT kods TRELLV22
 

 

Kontakti

 
Amats Vārds, uzvārds Telefons E-pasts
 Rektore  Kristīne Carjova  67161125  kristine.carjova[at]latja.lv
Sekretāre Iveta Nagļa 67161125 iveta.nagla[at]latja.lv
Sabiedrisko attiecību speciālists Vilmārs Štalmeistars 67161127 vilmars.stalmeistars[at]latja.lv
Satversmes sapulces priekšsēdētājs Aleksandrs Gasparjans 67161124 aleksandrs.gasparjans[at]latja.lv
Senāta priekšsēdētājs Gundis Lauža 67161124  gundis.lauza[at]latja.lv
Prorektors, Maģistru studiju programmas direktors Valdis Priednieks 67161114 valdis.priednieks[at]latja.lv
Jūrskolas direktors Ervīns Ruņģis 67161121 ervins.rungis[at]latja.lv
Studiju daļas vadītāja Inese Vaičikauska 67161117 inese.vaicikauska[at]latja.lv
Vispārējās izglītības katedras vadītāja, PI vadītāja. Helēna Šimkuva 67161123  helena.simkuva[at]latja.lv
Jūras transporta nodaļas direktors, „Ostu un kuģošanas vadība” programmas direktors Arnis Bankovičs 67161126 arnis.bankovics[at]latja.lv
“Jūras transports- kuģa vadīšana” programmas direktora p.i. Kristaps Lūkins 67161120 kristaps.lukins[at]latja.lv
Kuģu Inženieru nodaļas  direktors, Jūras transports- kuģa mehānika” programmas direktors Arnis Križus 67432091 arnis.krizus[at]latja.lv
 „Jūras transports- kuģa elektroautomātika” programmas direktors Gundis Lauža 67161124 gundis.lauza[at]latja.lv
Svešvalodu katedras vadītāja Marita Sausā 67161115 marita.sausa[at]latja.lv
Galvenā grāmatvede Irīna Skurska 67161119 irina.skurska[at]latja.lv
Prakses plānotājs  Jurijs Žurbins 67161131  Jurijs.zurbins[at]latja.lv
Mācību centra

direktora p.i

Juris Pempers 67161116  
MC kursu

koordinatore

Sintija Girgensone 67161132 sintija.girgensone[at]latja.lv
Studiju centrs, Bibliotēka Gita Komarova 67161112 gita.komarova[at]latja.lv

 

Personāla un juridiskās daļas vadītāja Sandra Breiha 67161129 sandra.breiha[at]latja.lv
Datu aizsardzības speciālista p.i Sandra Breiha 67161129 sandra.breiha[at]latja.lv
Saimniecības daļas direktors Aleksandrs Kuļešovs 67430423 aleksandrs.kulesovs[at]latja.lv
Ārējo sakaru nodaļas vadītāja Vija Kasakovska 67161130 vija.kasakovska[at]latja.lv
IT grupas vadītājs Jurijs Šteinmans 67161128 jurijs.steinmans[at]latja.lv
KVS vadītāja, Uzņemšanas komisijas sekretāre Jelēna Ivanova 67432091 jelena.ivanova[at]latja.lv
KVS speciāliste Aelita Arnicāne 67161111 aelita.arnicane[at]latja.lv
Studentu dienesta viesnīcas administratore Indre Bleikša 67433342 indrebleiksa[at]latja.lv

 

 

© 2017 Latvijas Jūras akadēmija